Ezt viseld , ha babát vársz!

GRAZIA STORE stíluskalauz
A várandósság egy nő életében a legcsodálatosabb dolog. Minden napja hoz valami változást, valami különlegeset.
Minden napot az öröm a kíváncsiság, és sokszor a bizonytalanság járja át. Jól fejlődik- e a pocakomban a baba, rendben lesz- e minden a szülésnél. Jó anya leszek? Jó szülők leszünk? Tudom majd, mit akar a babám a tudtomra adni a sírásával?
A 9 hónap a várakozás és az öröm időszaka, de ugyanakkor meg kell barátkozni a test átalakulásával is. A korábbi karcsúság folyamatosan eltűnik. Eljön az idő, amikor nem látod a lábadat a pocaktól. Kicsit dagad a láb és a kéz is. Arra gondolsz, tetszel-e így a párodnak. Csinosnak, vonzónak lát- e így? Megnyugtatlak: igen, a szemében Te vagy a legszebb és a legkívánatosabb! Azonban adni kell magadra, csinosan kell öltözni, meg kell találni, ami kényelmes, nem szűk, nem szorít és persze divatos is.
Nagyon szerencsések a mai kismamák, az egyre népszerűbb one size, lezser ruhák hordhatóak a terhesség előtt, alatt és utána is. Nagyon trendi és szépséges kismamákat látunk az utcán a boltokban és mindenhol a világban. A GRAZIA STORE egyik tulajdonosa is most éli át ezt a csodálatos babavárás időszakot, ezért kiemelten fontosnak gondoljuk, hogy olyan ruhákat is áruljunk, amiben mindenki vonzónak, kívánatosnak, egyedinek érzi magát a terhesség 9 hónapja alatt és persze utána sem kelljen félrerakni a divatos ruhákat.
További tippek, öltözékek: www.graziastore.hu